Niezwykłe oświetlenie zwykłych chwil

Philips Hue oświetla cały Twój dzień: od rana do nocy, przy wszystkich aktywnościach i w każdej sytuacji. Poznaj wszystkie możliwości domowego oświetlenia.

Oświetlenie dopasowane do każdej pory dnia

System Philips Hue ułatwia wykonanie codziennych czynności i zwiększa czerpaną z nich przyjemność. Odpowiednie światło towarzyszy nawet najbardziej zwyczajnym czynnościom, takim jak jedzenie śniadania czy czytanie gazety. Wstępnie ustawione sceny o różnych odcieniach białego światła pomogą Ci wstać z łóżka i będą Ci towarzyszyć podczas reszty dnia.

Dodaj sobie energii

Światło może wnieść do Twojego domu energię. Chłodne białe światło aranżacji świetlnych Energize zapewnia rano odpowiednią dawkę wigoru, pozwalającą rozpocząć z werwą każdy dzień.
 

Popraw koncentrację

Gdy masz pilne zadania do wykonania, system Philips Hue pomoże Ci się na nich skupić. Ustaw ułatwiającą skupienie aranżację świetlną Concentrate i z jasnym umysłem przystąp do dzieła.
 

Czytaj, nie męcząc oczu

Właściwe światło pomoże zagłębić się w czytaniu dobrej książki. Po ustawieniu aranżacji świetlnej Read system Philips Hue dostosowuje oświetlenie w zakresach od chłodnego do ciepłego, aby zapewnić odpowiedni odcień bieli, pozwalający w pełnym komforcie przewracać kolejne strony.
 

Odpręż się

Znalezienie czasu na relaks może być trudne. Gdy w końcu trafi Ci się chwila dla siebie, ustaw w systemie Philips Hue aranżację Relax zapewniającą subtelne, łagodne światło i przenieś się na wyższy poziom odprężenia.
 
Poznaj wszystkie możliwości systemu Philips Hue. Duży wybór kształtów, rozmiarów i modeli produktów Philips Hue zapewni Ci znalezienie rozwiązania oświetleniowego dopasowanego do Twoich potrzeb i wnętrza Twojego domu. Wszystkie elementy systemu Hue współpracują ze sobą, dzięki czemu Twój dom jest jeszcze bardziej inteligentny, energooszczędny i zapewniający dobre samopoczucie każdego dnia.