Ekskluzywny salon oświetleniowy „Fabryka Światła” we Wrocławiu to placówka wyjątkowa i nowoczesna. Znajdą tu Państwo szeroką paletę wysokiej jakości lamp oraz pięknych akcesoriów. Skupiamy się przede wszystkim na zaproponowaniu najwyższej możliwej jakości oferowanych produktów uzupełnionej o kompleksową obsługę klienta. Dzięki dogodnemu położeniu w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych łatwo do nas dojechać. Dla klientów zmotoryzowanych udostępniony jest bezpłatny parking.

W naszym salonie prezentujemy Państwu bogatą ofertę oświetlenia wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Posiadamy jedną z największych kolekcji lamp we Wrocławiu  na którą składają się lampy wiszące, podłogowe, stołowe, kinkiety, plafony czy  przeznaczone do użytku w ogrodzie. Proponujemy produkty w nowoczesnych kształtach, jak również w formach bardziej klasycznych. Wszystkie nasze produkty  odznaczają się niezwykłym pietyzmem i dbałością o szczegóły. Chcemy aby spełniały wysokie wymagania najbardziej wysublimowanych gustów, dlatego współpracujemy tylko z uznanymi i renomowanymi producentami. Gwarantuje to niezwykłą jakość oraz trwałość naszych produktów połączone z pięknem.

Wrocław
„Fabryka Światła”,
ul. Żmigrodzka 145,
51-130 WrocławPn-Pt: 10:00-18:00
Sob: 10:00-16:00

tel. 508 036 355
wroclaw@at-fabrykaswiatla.pl

51-130 Wrocław, Polska

Światło potrafi nadać niezwykły charakter każdemu pomieszczeniu, zapewnić wyjątkowy nastrój i być prawdziwą ozdobą. Dlatego tak wielką rolę przykładamy do odpowiedniej ekspozycji. W naszym sklepie z lampami wszystkie produkty prezentowane są w taki sposób, by każdy klient mógł przekonać się naocznie o ich pięknie i dał się zainspirować. ,,Fabryka Światła” to również bogaty wybór oświetlenia LED. Ten typ światła doskonale nadaje się do rozmaitych niestandardowych aranżacji, a w jego wykorzystaniu ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Służą temu oprócz tradycyjnych żarówek oraz lamp LED również specjalne listwy oświetleniowe oraz zasilacze. Oprócz tego naszą ofertę uzupełnia osprzęt elektroniczny, który jest niezbędny podczas montażu lamp oraz innych produktów i gwarantuje ich sprawne funkcjonowanie.

Pragniemy jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów oraz dostarczać im produkty najwyższej jakości. Proponujemy profesjonalne doradztwo ze strony pracujących dla nas fachowców. Jesteśmy gotowi, by w każdej chwili udzielić szczegółowej porady i z wielkim poświęceniem zająć się każdym potencjalnym klientem. Dbamy o to, by wszystkich naszych kontrahentów traktować z najwyższym zainteresowaniem, które jest wyrazem szacunku dla kupujących. Zapraszamy już dzisiaj do odwiedzenia naszego salonu oświetlenia we Wrocławiu, który jest otwarty dla Państwa przez cały tydzień.